Kas uus on tingimata parem? Või on kehv vana siiski talutavam kui pöördeliste muutustega kaasas käiv raskus? Selge, et uus aasta on alati parem. See on põhimõtte küsimus. Isegi kui vana oli hea, siis uuel aastal saab seda veel paremini hinnata. See on mõõdupuuks nii aasta kui ka suhte kaalumisel.

“On vaja tunnet, et koos oleme paremad inimesed,” ütleb dj Julmana tuntud Priit Juurmann meie ajakirja isaloos paarisuhte kohta. Aga kui seda tunnet pole? Või on suhe hõõrdunud piirini, kus üksteises avalduvad halvemad omadused, millest ehk varem aimugi polnud? Kas minna laiali või püüda suhet parandada? Kaks naist räägivad ajakirjas loo, kuidas juba raseduse ja beebi esimeste elukuude ajal hakkas kooselu kiiva kiskuma ning nad otsustasid mehest lahku kolida, kui laps oli veel väike. Nad ei kahetse.

Samas olen näinud suhete lagunemisi, kui rasked ajad on juba möödas, aga mälestus neist kummitab. Tunne, et üks panustas millalgi rohkem, kütab ebaõigluse kibedust. Lahkuminek on nagu kättemaks. Pereterapeut Pille Kütt annab ajakirjas nõu, kuidas tulla toime paarisuhte kriisidega. Ta lähtub küll olukorrast, kus ajaga on muutunud partnerite seksivajadus. Kuid eks teema ole seesama: kuidas lahendada naise ja mehe vahelised erimeelsused?

Igale ajakirjanumbrile tekib oma hääl – see ei sõltu teemadest, vaid inimestest, kes oma mõtteid jagavad. Mõnikord on see kurvameelne, teinekord naljakas. Seekord aga eneseteadlik. Kaanepersoon Maarika Mesipuu-Veebel, Rakvere teatri näitleja, kes laiemale publikule on tuntud tänu seriaalile “Õnne 13”, julgeb oma valikutes erineda. Olgu see veendumus, et ta peab sünnitama kodus, või eneseotsingud läbi TRE ja rännakumeetodi. Mihkel Raud teeb aga puust ja punaseks selgeks meeste ootused seksi osas. Meie uus kolumnist Elis Aunaste on võtnud ette kärgpere majandamise kahe riigi vahel ning Saara Kadak, kellel on oskus näha elu koomilises valguses, pisendab esialgu katastroofina tunduvaid probleeme. Ning juba mainitud Priit Juurmann, kelle peres kasvab neli last – lahe on lugeda, kuidas ta on enda jaoks pereks olemise lahti mõtestanud.

Tarmukat uut algust!

Kiirematele kingituseks Lotte või Bruno seljakott koos kommidega!

10 kuud 29.90 + kingitus või otsekorraldusega 2.95 kuus

(Otsekorraldusega tellijate vahel LOOSIME kommidega seljakotte, telli siit: www.ajakirjad24.ee/pk-lotte-pml)

Pakkumine kehtib kuni 28.02.2018 või kuni kinke jätkub.

Loosimine otsekorraldusega tellijate vahel 25.02.2018, võitjate nimed avaldame www.ajakirjad24.ee/voitjad.

10 kuu tellijad saavad kingituse kätte Ajakirjade Kirjastusest Tallinnas, Niine 11, 5. korruselt E–R kella 9–17. Soovi korral saadame kingi Itella Smartposti automaati (paki kättesaamise kulu 3.20) – palun valik teha tellimust vormistades.

Otsekorraldusega võitjad saavad kingituse kätte Ajakirjade Kirjastusest alates 25.02.2018 pärast kampaania lõppu (kui 1. kuumakse sooritatud).

Telli meie kasulikke raamatuid “Kuidas valmib argine beebigurmee?”, “Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” ja “Kuidas valmib gluteenivaba pereroog?” www.ajakirjad24.ee.

Ilmunud on ajakiri Beebi!