Looduslik ja mõnus

Eesti orgaanilise lastemoe pioneer Eerin on astunud sammukese edasi ja tulnud välja noore ema kollektsiooniga. Retuusid, tuunikad ja pluusid on bambus­viskoosist, mis on tuntud oma imeliste omaduste poolest: bambus reguleerib niiskust, hingab, on nahal pehme ja siidine. Lisaks on valikus bambustooteid naistele ja meestele. Eerin kasutab Eestis kootud kangast ja ka tooted on õmmeldud Eestis. Kõik sõnumid ja mustrid on riietele jõudnud käsitsi siiditrüki tehnikas.

Juhhei – ­isadepäev!

Novembri teisel pühapäeval peame isadepäeva.

7.–10. novembril on Maanteemuuseumis isadepäeva programm “Meisterisad – musterlapsed”, kus iga laps saab oma maailma lahedaima isaga osa võtta orienteerumismängust, mõõta hobujõudu, meisterdada ralliautot ja teha kiiruskatseid.

Põltsamaa kultuurikeskuses esineb 11. novembri õhtul isadepäeva kontserdiga ansambel Naised Köögis.

Mooste folgikojas annavad 12. novembri pärastlõunal juubelikontserdi Seelikukütid, kohal on ka naistekütt Robert. No miks mitte sinna koos isaga minna!

Viru keskuses asuv Viru Lyoni restoran kutsub pidupäeval “Täitsa vunts isadepäevale” ja hõiskab: tule koos papsiga kohale nautima maitsekat isadepäeva menüüd!

Ristna külastuskeskus Hiiumaal peibutab pühapäevase pereüritusega, kus toimub maastikumäng ja saab nuputada-meisterdada koos isaga.