Perega Rootsi lauda

„Mis võiks olla väikestele külalistele lõbusam kui kokaametit harjutada ning päris ise jäätist või hamburgerit meisterdada,” ütleb Viru hotelli restorani Merineitsi peakokk Margus Tammpere ja kutsub peresid osa saama suvisest lõunabufeest. Rikkalik menüü sobib hästi nädalalõpu pikaks brunch’iks, kusjuures laupäeviti-­pühapäeviti liigub hotellis ringi ka maskott Onni Orav, kes lapsi lõbustab.

Merineitsi pakub lõunabufeed augusti keskpaigani iga päev kella 12.00–16.00. Hind täiskasvanule 12.50, alla 3-aastasele lapsele on lõuna tasuta, kuni 12-aastasele 5.50.

Tippmuusikud Tallinnas

Augusti viimane kolmandik toob pea­linna lavadele XI Tallinna Kammer­muusika Festivali, mis pakub väärt etteasteid nii Eesti kui ka välismaa muusikutelt. Eelsoojenduseks toimuvad tasuta kontserdid juba 19. augustil festivalitelgis Vabaduse väljakul – publikut oodatakse igal täistunnil kella 12.00–21.00. Festivali avakontsert leiab aset 21. augustil Estonia kontserdisaalis ning on kingitusena Eesti Vabariigi 100 aasta sünnipäeva puhul samuti kõigile tasuta.

Kingi endale kultuurielamus! Festival kestab 30. augustini.

Kui oled hädas pulmadega

Nüüdsest teeb noorpaaride elu lihtsamaks uus veebikeskkond Pulmahange, mis koondab teenusepakkujaid, aitab küsida hinna­pakkumisi ja lubab üksikasjade arutamiseks kasutada mugavat vestlusplatvormi.

Kuidas toimida? Kõigepealt täitke koos kallimaga küsitlus oodatava pulmapeo osas. Saadud andmete järgi valmivad automaatselt hinnapäringud teenusepakkujatele, seejärel saavad sajad teenusepakkujad tutvuda teie soovitud pulmadetailidega ning saadavad teile personaalse hinnapakkumise. Hanke loomine võtab aega umbes 10 minutit. Edasi on võimalus rahulikult diivanil istuda, valida välja endale sobivad tegijad ning arutada nendega kõiki pisiasju juba live-chat’ina. Nii lihtne see ongi – varsti võib pidu alata!