Tea on 31aastane kahe lapse ema. Tema jaoks olid kaks sünnitusjärgset perioodi täiesti erinevad. Kuigi mõlemad sünnitused kulgesid Teal üsna lihtsalt – talle tehti vaid mõned õmblused –, siis esimesel korral kulus üpris kaua aega taastumiseks. “Paar-kolm kuud ei suutnud ma seksile isegi mõelda. Seega sel ajal ei elanud me mehega intiimelu üldse. Tegelikult ei tekkinud mul ka hiljem mingit soovi seksida, kõik oli kuidagi sunnitud,” meenutab Tea. “Mõtlesin, et naisena peaksin seda mehe jaoks ikkagi vahel tegema, kuid endal puudus mul selles toimingus igasugune nauding. Just emotsionaalselt oli raske end õigele lainele viia. Laps oli pidevalt rinna otsas ja tundsin end elava lutina, öösiti ei julgenud magada. Mäletan, et tollal, esimese lapsega oli mul kogu aeg üks pidev hirm – kas ta ikka hingab, millal ta sööma peaks, ega tal külm ei ole.” Terve öö läbi sai ema magada alles siis, kui laps oli pooleteiseaastane.

Teise lapsega oli kõik algusest peale teistmoodi. Juba raseduse ajal oli naine seksuaalselt palju aktiivsem kui esimesel korral, ning samuti ka pärast sünnitust. “Pärast teise lapse sündi olin targem ja kogenum. Laps magas hästi ja ka mina tegin asju teisiti – kui esimene poeg magas beebina minu kaisus, siis teisel lapsel oli algusest peale oma voodi. Nii said ka ema-isa end korralikult välja puhata. Ma ei muretsenud enam lapse pärast nii nagu esimese puhul,” kirjeldab Tea kindlustunnet, mis tuli alles teise kogemusega. Naine mäletab, et seksuaalelu alustasid nad mehega nüüd juba kuu aega pärast sünnitust: “Seekord olin mina algataja. Oleksin varemgi valmis olnud, kuid mees kartis mu pärast ja seega lükkus asi pisut edasi.”

Seksiga ei kaasnenud mingeid valusid, Tea oli kuu ajaga täiesti taastunud ning kõik kulges loomulikult. Ta ise arvab, et enesekindlusele intiimelus andis tõuke ka teise raseduse lõpus läbitud Epp Kärsini lingam-massaaži koolitus (mehe suguelundi massaaž – toim), mis andis suhtele omajagu vürtsi ning aitas naisel ka suure kõhuga end kütkestavana tunda.