“Läksin!” hõikab Adele (9) selja taga platvormil seisvale Kevinile (9) ja laseb end trossi mööda kõrgusest allapoole liuglema. Tüdruk lendab džunglite kuninganna hooga üle veesilma ja haarab õhulennu lõpetuseks kinni ämblikuvõrgu moodi maandumis­platvormist. Ta teab, et kui sellesse kiirelt ei klammerdu, on oht tagasi vajuda ja veekogu kohale rippuma jääda. Ja siis tuleb juba pisut oodata, millal instruktor talle köit mööda järele laskub ja ta ära päästab. Hea on teada ja tunda, et iga raja all on jälgimas instruktorid, kes mistahes mure või küsimuse korral kohe appi tõttavad.

Kõigepealt, enne radadele minekut, tuleb kõigil teha läbi instruktaaž, kuidas turvavarustust kasutada ja rajal käituda. Ja siis oodata, millal rajale pääseb, sest ilusa ilmaga kipuvad radade algusesse vahel sabadki tekkima. Kel varasemad kogemused puuduvad, võiksid alustada esimesest, kõige madalamast rajast, et seal konksude ja karabiini kinnitamises kindlustunne kätte saada.

Meie väiksem seikleja, lõvisüda Luca (7) teeb rippsildade, kiikede, ahviraudtee ja ämbliku­võrguga laste­pargi rajad läbi paarikümne minutiga ning teatab, et tahab nüüd minna suurtele radadele, kus Kevin ja Adele juba ees turnivad.