Kui talve tulles õues ja seiklusparkides atraktsioonid jäässe-­lumme mattuvad, tuleb ka inimlapsel siilide ja sipelgate kombel mõneks ajaks tasasemale režiimile taanduda. Kuid tee, mis tahad – erinevalt siilidest ja sipelgatest lapsed talveks unne ei suigu. Ja vastupidiselt oma vanematele ei paista ka põhjamaine polaaröö nende energiataset kraadivõrdki kahandavat.

Seega, kuni teadlased alles inimenergia mahalaadijaid, kogujaid ja konvertereid leiutavad, tasub lapsed kasvõi keset nädalat vahel mõnda mängutuppa kooli- või lasteaiapäeva jääke maha laadima toimetada. Koju jõudes tagab see tüünema argiõhtu.

Üks tore koht selleks on nüüd juures! Vähemasti pealinna 5–10aastased võivad nüüd põigata Viimsi uhiuude MUUUVi – väiksema seikluspargi mõõtu mängumaastikule.

MUUUVis saab alpinisti kombel mööda võrkpüramiide ja seinu ronida; kartmatult maa ja taeva vahel kõikuval köisrajal kõõluda; mutina mägisel seiklusmaal läbi tunnelite roomata; batuudi­maastikul lennelda või põrandal keksides helikoptereid kinni püüda. Et lõpuks siis rammestunult mööda tähistaevana säravat öömusta liutoru­ alla venida või poroloon­basseini sukelduda.