Tean naisi, kes sooviksid veel kolmandat või neljandatki last, kuid tunnistavad, et elaksid kõik muud raskused üle, kuid ei ühtki magamata ööd enam!

Uskumatu, kuidas öises pimedas magamistoas, mis iga kisakorraga halastamatult valgemaks tõmbub, silmitsed oma kullakallikest vahel kui vaenlast. Oma une vaenlast.

Mäletan, et peamine, mis aitas mind sel ajal vastu pidada, oli teadmine, et paljud teised emmed-issid ei saa ka magada. Ja et seda unevõla vankrit, kus kaks unetut kutti sees istuvad, veame me mehega kahekesi.

Kõike topelt

Pealinna külje all Muuga aedlinnas elavad Maiken­ (29) ja Roman Gubaidulin (30), kellele poegRichard Sebastian (7) ning aastased kaksikud Kertu ja Marta on kinkinud palju rõõmu, kuid mitte uneküllaseid öid. “Et meie perekonda õnnistati kaksikutega, siis on olnud kõike topelt: unekisa, söögikisa ja muud kisa. Aimasin juba ette, et ega kaksikudki hea unega ole, sest ka Riki ei maganud titena hästi ning vaevalt seekordki langeb meile sülle magavate beebide jackpot,” meenutab Maiken.