Janne Heinluht (31) ja Renee Puhm (39) pidasid pulmad tänavu suvel, kuid on koos olnud juba viis aastat. Inimestena on nad nagu taevas ja maa. Janne on hariduselt homöopaat ja tegutseb ka suhtenõustajana, Renee seevastu on täiesti maine mees, hariduselt jurist, kes teenib leiba ettevõtjana.

Kelli (30) ja Kristo (34) Kiviorg on rohkem kui abikaasad. Nad moodustavad Kaksikleegi – niisugust nime kannab nende ühine, tervendavaid koolitusi ja nõustamist pakkuv firma. Oma esimest kohtumist Kristoga kirjeldab Kelli kui äratundmishetke: “Maisel tasandil teadsin, et näen seda meest esimest korda elus. Kuid hinge tasandil tahtsin talle öelda: tere, kus sa vahepeal olnud oled?”

Tagasi juurte juurde

Kristo hakkas elu sügavama mõtte üle arutlema teismelisena. Tal olid lapsena tõsised terviseprobleemid, mistõttu viibis haiglas, kus nägi inimeste kannatusi ja ka surma. Kelli oli samuti tundlik laps, kes tüütas täiskasvanuid küsimustega elu olemusest. Tihti ei jäänud ta öelduga rahule ja suuremaks saades hakkas ise vastuseid otsima. Kui ta praegu meenutab ennast enne Kristot ja koos Kristoga, tunneb, nagu oleks tegu kahe erineva inimesega.

Praegu on Kelli ja Kristo liikumas koos tagasi juurte ja looduse juurde. Nad asusid elama Kesk-Eestisse Kristo esiisade tallu ning otsustasid sellest sügisest jätta 10aastase poja ja 7aastase tütre koduõppele.

Seevastu Renee ütleb ausalt, et Jannega kohtudes ei tekkinud tal huvi mitte Janne mõttemaailma, vaid tema kui naise vastu. “Olen küll tegelenud võitluskunstidega, millel on oma filosoofia, kuid pean end siiski realistiks, kes seisab kahe jalaga maa peal ja eelistab arutleda loogiliselt.”