Et saada kõigest kiirustamata osa, tasub V Spaahotelli külastus planeerida vähemalt ühe-kahe ööbimisega. Sest milline laps ütleks ära võimalusest pärast järgmise päeva hommikusööki veel paar tundi spaas hullata? Ööbimisega perepakettide hulgast soovitan valida sellise, mis kätkeb perekülastust Ahhaa keskusesse või ERMi (mille lähedal on kuulus tagurpidi maja!), nii on kõige soodsam.

Kas seal on soe? On seal piisavalt madalaid avaraid basseine, kus lapsed, kes veel ujuda ei oska, võiks turvaliselt hullata? Saan ma kuskil rahulikult titat ujutada? Ja kõige selle juures end ise mõnusalt tunda? V Spaa puhul võib vastata: jah, jah, jah! Väikelastega on eriti mugav see, et riietusruum on meestele-naistele ühine, nii et ema ja isa saavad mõlemad lastega toimetada.

Millisele väikelapsele ei meeldiks vannipardid? Aga sada vanni­parti?! Ning voolude ja käigukestega bassein, kus neid ujutada? Meie pere kolmene lausa väriseb rõõmsast erutusest oma parte karjatades. Viiene Georg on ankurdatud suurde lastebasseini, kus saab isaga mängida veekorvpalli või -käsipalli.

Põhibasseinis leiavad kõik tegevust, koos vanema pojaga laseme end vooluveel kanda. Kolmesele näib pakkuvat ammendamatuid võimalusi madal, liumäe ja vett sülgava kilp­konnaga lastebassein. Titad saavad seal õppida istukile kukkumist, ilma et vesi üle pea käiks, ise püsti tõusmist ja liumäest alla laskmist. Meie poeg harrastab oma lemmiktegevust – “Vaata, ma olen krokodill!” Käed põhjas ja jalad veepinnal hõljumas, teeb ta hirmuäratavat krokodillihäält.