1. Kui pistad beebile uuesti suhu maha­kukkunud luti. Kui see just ei potsatanud koera kakasse, on see tõenäoliselt puhtam kui sinu telefon. Sattudes kraani lähedale, loputa lutt veega üle. Plusspunkte saad, kui kasutad nõudepesuvahendit. Hamba­arstid ei soovita puhastada lutti seda enda suust läbi tõmmates, sest nii võid anda lapsele edasi kaariesenakkuse.
  2. Kui jätad beebi hoidjaga. Loodus on andnud väikestele tegelastele imelise kohanemisvõime. Kuigi beebi tunneb sinust puudust, on ta võimeline selle tundega toime tulema.
  3. Kasutad poest ostetud purgitoitu. Kindasti on kodune toit tervislik ja maitsev, aga väikese lapsega majandamisel on oluline vältida liigset stressi. Lisaks näitavad uuringud, et purgisöögis on rohkem juurvilju ning kodus tehtud toit kipub olema rasvasem.
  4. Kui teie pere ei kasuta mahemähkmeid, mis kahtlemata on head nii beebile kui ka loodusele. Kuid uuringud näitavad, et tavamähkmed on lapsele täiesti ohutud ning neid tarvitades ei kahjusta sa kuidagi beebi tervist.
  5. Ütled lapsele, et sa pole à la carte restorani kokk, kui ta pirtsutab etteantud söögi üle ja nõuab mõnd enda lemmikut. Lapsed on ülimalt konservatiivsed ja ainuke tee tervisliku toitumiseni on see, kui pakud neile maast madalast mitmekesist menüüd.
  6. Lubad lastel restoranis mängida tahvlis või telefonis. Kindlasti tuleb kontrolli all hoida aeg, mis lapsed kodus ekraanide ees veedavad. Ning koduse õhtusöögi ajal keskendutakse vaid oma perele ega näpita samal ajal mõnd nutividinat. Restoranis aga tasub üleüldise rahu ja kõrvallaudades istujate nimel teha pisut järeleandmisi.